Ставки земельного податку на 2018 р.

                                                                                                                                                               У К Р А Ї Н А

 

Перепільчинецька  сільська  рада

Шаргородського району Вінницької області

 

 РІШЕННЯ №86-15/2017

 

 

         22 червня 2017 року

          с.Перепільчинці                                                                                                                                                                                                                              15   сесія 7 скликання

 

 

Про  встановлення на території Перепільчинецької сільської ради плати за землю в частині земельного податку на 2018 рік.

 

            Керуючись ст. 7,  10,  12, 269, 270, 271, 274, 277, 281, , 284 п.1, 285, 286, 287,288,289 Податкового Кодексу України та  відповідно до п.24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада 

 

ВИРІШИЛА :

 

            1.Ставки земельного податку в 2018 році  будуть застосовуватися згідно затвердженої нормативної грошової оцінки земель села Перепільчинці  проіндексованої на коефіцієнт.

            2.Затвердити ставку податку  у відсотках від їх нормативної грошової оцінки  у таких розмірах :

2.1. за землі житлової забудови у розмірі 0,03% від нормативної грошової оцінки за винятком  земельних ділянок  сільськогосподарських угідь

2.2.ставку податку за сільськогосподарські угіддя , а саме :

            рілля – 0,3%

            сіножаття – 0,3%

            пасовища – 0,3%

багаторічні насадження -0,1% від нормативної грошової оцінки.

2.3. землі комерційного призначення  у розмірі 3%

2.4.землі громадського призначення у розмірі 1%

2.5.землі сільськогосподарського призначення  під господарськими будівлями  та спорудами у розмірі 1%

2.6.землі під водою  (ставки) у розмірі 1% в межах населеного пункту нормативно грошову оцінку яких проведено, за земельні ділянки водного фонду  за межами населеного пункту нормативно грошову оцінку яких не проведено встановлюється 1% від нормативно грошової оцінки.

3.Ставка податку за земельні ділянки , нормативно грошову оцінку яких проведено  в розмірі 1% від їх нормативної грошової оцінки   за винятком земельних ділянок  сільськогосподарських угідь (незалежно від місцезнаходження ).

3.1.Встановити ставку податку за земельні ділянки комерційного призмачення , нормативно грошову оцінку яких проведено в розмірі 2% від їх нормативно грошової оцінки.

 

4.Звільнити від плати земельного податку  в 2018 році :

 

4.1. Фізичні особи:

а) інвалідів І та ІІ групи;

б) фізичних осіб, які виховують трьох і більше дітей до 18 років;

в) пенсіонерів (за віком);

г) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

д) фізичних осіб, визнаних законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

ж) учасників АТО

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб підпунктом 4.1 цього розділу, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм згідно ст.. 281.2 Податкового кодексу України.

 

4.2. Юридичні особи :

а) підприємства та організації державної та комунальної власності, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів у розмірі 100% за земельні ділянки, які перебувають у власності та постійному користуванні за винятком площі зданої в оренду не бюджетним організаціям;

б) органи місцевого самоврядування;

в) релігійні організації України, статути(положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, за земельні ділянки, надані для будівництва та обслуговування культових і інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності;

г) дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоровя, соціального захисту, фізичної культури та спорту.

 

5.Дане рішення підлягає оприлюдненню в засобах масової інформації.

6.Дане рішення набирає чинності  з дня його оприлюднення.

            7.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, регулювання земельних та майнових відносин ( голова комісії  Мельник І.В.).

 

 

                              Сільський голова                                                                                                                                                      Кукурудза І.А.