Чиста Україна - чиста Земля

Члени  виконавчого комітету  та депутати Перепільчинецької  сільської ради  провели роз’яснювальну роботу з жителями села по залученню громадян до екологічної акції «Чиста Україна - чиста Земля», яка проходила 15-17 вересня 2017 року, зокрема по  питанню прибирання з вулиць дров та будівельних  матеріалів, впорядкування прилеглих до садиб частин вулиць.

В роботах по благоустрою села прийняли участь :

- учні, педагогічний колектив та техпрацівники школи навели порядок на території біля школи / прибрали опале листя дерев , впорядкували квітники /, навели порядок на вулиці від школи  до пам’ятника  загиблим  воїнам, прибрали сільський стадіон, почистили 10 джерел. Учні школи  прибрали могили загиблого партизана та воїна-інтернаціоналіста.

- працівники сільської ради навели порядок біля приміщення сільської ради, побілили арку при в’їзді в село

- працівниками дошкільного навчального закладу проведено роботи  по впорядкуванню території закладу( впорядковано квітники, город, прибрано  опале листя)

- працівники сільського Будинку культури, фельдшерсько-акушерського пункту,  контори ФГ «Плебанівський сад» , торгових точок навели порядок  на прилеглих до організацій територіях

- релігійні  організації села навели порядок на кладовищах села та біля церкви

- жителі села  впорядковують території, прилеглі до їх присадибних ділянок.